Pierwsze wagony metra przejechały pod Wisłą

Budowa centralnego odcinka II linii metra jest już prawie skończona. Pierwszy pociąg przejechał już pod Wisłą! W nowej linii metra pozostały do wykonania jedynie prace wykończeniowe – czytamy na stronie TVP Info.

Pociąg przejechał nie tylko pod ulicami Warszawy, ale także tunelem pod Wisłą. Jak zapewnia rzecznik, podróż odbyła się bez żadnych utrudnień. Nie było żadnych problemów technicznych. Przejazd przez najbardziej opóźnioną stację Centrum Nauki Kopernik również odbył się bez przeszkód.

Centralny odcinek drugiej linii metra połączy lewo- i prawobrzeżną Warszawę. Będzie mieć siedem stacji. Koszt inwestycji to 4,17 mld zł. Według planów budowa ma zakończyć się 30 września 2014 roku.

Więcej na stronie TVP.info.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Znalezione w sieci i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273