Fokstroty na trasach w Moskwie

Fokstrot na ulicach Moskwy

Fokstrot na ulicach Moskwy

Pierwsze z dostarczanych przez PESA i UWZ tramwajów Fokstrot wożą już pasażerów na trasach Moskwy. Produkowane w Bydgoszczy pojazdy obsługują linię nr 6 „Bratcewo – metro Sokoł”, a mieszkańcy stolicy Rosji – także dziennikarze i przedstawiciele przewoźnika GUP „Mosgortrans” – nazywają je „tramwajami nowego pokolenia”.

W ceremonii wyjazdu na linię pierwszego z nich – oznaczonego 71-414 – wziął udział generalny dyrektor GUP „Mosgortrans” Jewgienij Michajłow. – Wejście na linię tramwaju nowego pokolenia to, bezsprzecznie, znaczące wydarzenie w życiu stolicy i duży krok naprzód w rozwoju transportowego kompleksu Moskwy – czytamy na stronie internetowej firmy.

Należy również zauważyć, że wyboru trasy nie dokonano przypadkowo. Linia 6 jest jedną z najbardziej obciążonych przez mieszkańców stolicy. Codziennie z tej trasy korzysta ponad 45 tys. Moskwian.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Znalezione w sieci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273